Oferta

W mojej ofercie znajduje się przede wszystkim nowoczesne malarstwo ozdobne, ze szczególnym naciskiem na malarstwo ścienne.

Bez najmniejszych problemów sprawię, że na ścianę w Państwa kuchni czy w salonie zaproszeni goście będą patrzeć z podziwem jak na dzieło sztuki. Dla Państwa mogę zmienić pokój dziecięcy w kolorową, baśniową krainę, która dla dzieci będzie ciągłą przygodą rozbudzającą ich wyobraźnię. Malowanie wnętrz pokoi dziecięcych to twórcze wyzwanie, ponieważ pomysły najmłodszych klientów są pełne rozmachu. Jednak czym byłaby sztuka bez wymagających wizji, które zawsze z przyjemnością i pasją realizuję.

Naturalnie nie ograniczam się wyłącznie do malowania pokoi dziecięcych – wykonuję malowanie każdego pomieszczenia tak, aby wydobyć jego charakter. Oferuję również malowanie dekoracji ściennych, które mogą znaleźć swoje miejsce w salonie czy sypialni. Dekoracje są najczęściej akcentem, kontrapunktem, który swoją odmiennością zamyka wystrój wnętrza.

Nie jestem ograniczony czterema ścianami domów, dlatego zajmuję się również malowaniem wzorów na samochodach, motocyklach i kaskach. Dla osób, chcących wyróżnić swoją firmę oryginalną reklamą, z przyjemnością zaprojektuję i wykonam reklamę, która zaciekawi i przyciągnie klientów.

 

Wycena

Każde zlecenie wyceniam indywidualnie, ponieważ zależy to od skomplikowania projektu, nakładu pracy, materiałów oraz czasu, który będę musiał poświęcić na realizację zamówienia. Wpływ na cenę ma także podłoże, na jakim będę wykonywać pracę.

W cenie zawarty jest projekt (zawsze wysyłam kilka projektów, aby mieli Państwo możliwość wyboru tego, które idealnie trafi w Państwa gusta) oraz farby, którymi wykonam obraz.

 

Gdzie pracuję?

Zajmuję się malowaniem na terenie całej Polski. Do zlecenia wykonywanego powyżej 50 km od mojego miejsca zamieszkania, czyli Świebodzina, doliczam opłatę w wysokości 0,4 zł/km (liczone w obie strony).

 

Używane przeze mnie farby

Moje prace wykonuję najlepszymi jakościowo farbami znanych firm. Wszystkie farby posiadają atesty i spełniają wszelkiego rodzaju wymogi ekologiczne.

Używanymi przeze mnie farbami można bez obaw malować pokoje dziecięce, ponieważ nie są one szkodliwe dla zdrowia. Ich kolejnym atutem jest wieloletnia trwałość oraz wodoodporność, dzięki czemu w przypadku zabrudzenia można spokojnie przetrzeć pomalowaną powierzchnię gąbką z wodą i dodatkiem płynu do mycia naczyń.

 

Jak przygotować podłoże pod malowidło ścienne

Ścianę na jakiej ma być namalowany wybrany przez Państwa projekt, należy wcześniej przygotować. Powinna być w miarę możliwości gładka (chyba , że projekt wykonany ma być na tynku strukturalnym, o czym proszę mnie uprzedzić) i pokryta podkładem w jednolitym kolorze, bez prześwitów.

 

Projekt

Projekt

Realizacja

Realizacja